• Hirdetésfeladás
  • Árak és hirdetési lehetőségek
  • Mennyit ér az ingatlanom?
  • Ingatlan statisztikák

Eladó házrész Vecsési utca, Budapest, XVIII. kerület

Vecsési utca, Budapest, XVIII. kerület képe
Vecsési utca, Budapest, XVIII. kerület 2. képe
Vecsési utca, Budapest, XVIII. kerület 3. képe5
55 M Ft
392 857 Ft / m²
140m2
Alapterület
190m2
Telekterület
4
Szoba
Szobák száma
4
Építés éve
nincs megadva
Ingatlan állapota
Felújítandó
Emelet
nincs megadva
Parkolás
Udvarban
Légkondicionáló
Nincs
Közös költség
nincs megadva
Fűtés
Cirkófűtés
Fal építési anyaga
Tégla
Lift
Nincs
Az ingatlanról:
Aki kapja marja ! Egy panel áráért !Ennyiért?? 18.kerület Vecsési utcában 140nm 55Mft . Befejezésre váró, szintes családi ház eladó!

Igaz, hogy a ház befejezésre vár, valóban még van rá mit költeni, viszont, ha készen van sokkal többet ér!
A jó hír, hogy még saját igényeinek megfelelően alakíthatja.

Akár két generációs, vagy több generációssá is alakítható, mivel 2 bejárata van, mind két oldalon egy-egy bejárat található!
A földszintről a felső szintre felvezető lépcső még kialakítására vár, a felső szint tavaly lett ráépítve a már meglévő házra, tehát, falak és tető teljesen új, a falak gipszkartonozva. A földszinten egy része a falaknak szintén gipszkartonozva vannak, a másik része még teljes felújításra vár! A teljes gipszkarton anyag megvan a házhoz, az az árban benne van. Pince található a ház egy része alatt .

3x16A Új villany óra, villany és vízvezetékek kicserélve, új kazán, új fűtéscsövek, szigetelést kapott a ház.

A ház osztatlan közös tulajdonú telken van, a telek mérete 630nm , ügyvédi megosztás van, ehhez a házhoz 190nm telek tartozik, a kapun teljesen külön bejárattal közelíthető meg, az utcafrontról nézve első ház, a többi 2 ingatlant ennek a háznak a bal oldalán lévő kis kapun keresztül közelítik meg, és a ház hátsó udvarán találhatóak, tehát semmi nem érzékelhető az átjárás kapcsán, ehhez a házhoz tartozó udvarra van autó beállási lehetősség.
Belső fotókat később csatolom, vagy inkább jöjjön és nézze meg személyesen !

Jó lehet akár befektetésre is, kiadásra, vagy saját részre.
Álmodja meg új otthonát!

Elérhető vagyok a nap bármely szakaszában, akár hétvégén is, rugalmasan megtekinthető! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 377902

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás
eladó
Ivanics AnitaIngatlanreferens
+36 70...
iroda logo
GDN IngatlanhálózatIroda további hirdetései

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás