• Hirdetésfeladás
  • Árak és hirdetési lehetőségek
  • Mennyit ér az ingatlanom?
  • Ingatlan statisztikák

Eladó családi ház Szegi

Szegi képe
29
Szegi 2. képe
Szegi 3. képe29
47 M Ft
469 900 Ft / m²
100m2
Alapterület
4
Szoba
Szobák száma
4
Építés éve
nincs megadva
Ingatlan állapota
nincs megadva
Emelet
nincs megadva
Parkolás
nincs megadva
Légkondicionáló
Nincs
Közös költség
nincs megadva
Fűtés
nincs megadva
Fal építési anyaga
nincs megadva
Lift
Nincs
Az ingatlanról:
Eladó LAKÓHÁZ SAJÁT RÉSZRE akár FALUSI TURIZMUS vagy BORÁSZATI célok megvalósításához!

A Bodrog jobb partján, nem messze a folyó tiszai betorkollásától, a Tokaji borvidék egyik kis településén kínálunk EGY BELÜL SZÉP ÁLLAPOTBAN lévő helyiségekkel rendelkező ingatlant!
Két települési szomszédja van Szeginek: : észak-északkelet felől Szegilong, dél felől Bodrogkisfalud. Külterületei a keleti határszélén, a Bodrogközben érintkeznek még Olaszliszka határszélével is.

Az ingatlan tulajdonságai:

-1680 nm sarok telek, 100 nm alapterület
-1960-as években hozzáépített előszoba, nagyszoba
-megerősített alap
-udvari beálló, bontandó melléképület, 2 különálló pince, melyből egyik a a konyha, fürdőszoba, kamra alatt húzódik, másik különálló
-bodrogkeresztúri kőből épült, tégla válaszfalakkal, cserépfedéssel, kőzetgyapot födém szigeteléssel
-eredeti fa ablakok redőnnyel, laminált padló, hajópadló, járólapok, a villanyvezetékeket a belső felújítás során folyamatosan kicserélték, van éjszakai áram és konvektoros fűtés
-összközműves
-ásott kút szivattyúval
-K/NY tájolás
-folyamatosan karbantartott, belül újszerű
A házhoz akár szőlőültetvény is megvásárolható, külön megállapodás szerint!

IGÉNY ESETÉN TELJES BERENDEZÉSSEL IS MEGVEHETED!
A fotók a jelenlegi állapotot mutatják!

Munkalehetőségek Szerencsen, Tokajban, a bodrogkisfaludi SW Umwelttechnik cégnél és a régióban...
Kikapcsolódásra, kirándulásokra, horgászoknak is!

Iskolabusz, posta, mozgó kenyér és zöldség árus, busz-vonat közlekedés Szerencsre, Tokajba, Miskolcra!

SAJÁT RÉSZRE természettel körülvett környezetben VAGY APARTMANHÁZKÉNT IS ÜZEMELTETHETED, HISZEN 6-8 FŐ RÉSZÉRE is KÉNYELMES, NAPPALIVAL, KONYHA-EBÉDLŐVEL, HÁLÓSZOBÁKKAL, TÁRSALGÓVAL...

A Tokaj-Hegyalja és környéke az ide érkező vendégek számára sokféle élményt és szórakozási lehetőséget nyújt!
A település vonzáskörzetében található Tokaj, Sárospatak, Szerencs, Boldogkőváralja és Füzérradvány, rengeteg látnivalóval!
A Bodrog motorcsónakkal hajózható, sőt kenuzhatsz, kajakozhatsz is ! Budapestről az M3-as autópályán, majd a 37-es főútról közelíthető meg!
Ideális pihenőhely, csend, nyugalom vár!

Megtekintés egyeztetett időpontban!
Hívj a részletekért telefonon!

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás
eladó
Nagy MártiIngatlanreferens
+36 30...

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás