• Hirdetésfeladás
  • Árak és hirdetési lehetőségek
  • Mennyit ér az ingatlanom?
  • Ingatlan statisztikák

Eladó sorház Hajdúsámson

Hajdúsámson képe
20
Hajdúsámson 2. képe
Hajdúsámson 3. képe20
64,4 M Ft
560 000 Ft / m²
115m2
Alapterület
106m2
Telekterület
3
Szoba
Szobák száma
3
Építés éve
2008
Ingatlan állapota
Jó állapotú
Emelet
nincs megadva
Parkolás
1 garázs
Légkondicionáló
Nincs
Közös költség
nincs megadva
Fűtés
Cirkófűtés
Fal építési anyaga
Tégla
Lift
nincs megadva
Az ingatlanról:
Kedves Érdeklődő!

Eladó Hajdúsámsonban 120 nm-es, duplakomfortos, tetőtér beépítéses sorházi lakás, 15 nm-es garázzsal melyek árát a vételár tartalmazza.
Az ingatlan 2008-ban, téglából épült.

Fűtéséről, melegvíz ellátásáról gázcirkó gondoskodik, radiátorok segítségével, alternatív fűtésként a garázsban elhelyezhető vegyes tüzelésű kazán is.

A tetőtér igazi gyerekparadicsom lehetőségét kínálja, a két kialakított nagyméretű gyerekszoba kifejezetten tágas, minden korosztály számára bőven elegendő teret biztosít. A kicsik számára nagy játék terület és tárolási kapacitás áll rendelkezésre a nagyobbak számára jól elkülöníthető egy szobán belül a háló és nappalitér is, igazi kis lakosztályuk lehet. Az egyik szobához 8 nm-es tetőterasz tartozik. A két szobához tartozóan a tetőtérben kialakításra került egy tágas sarokkádas, teljes értékű fürdőszoba.

A földszinten az amerikai konyhás nappali mellett egy szülői háló és zuhanyzós fürdőszoba található. Az ingatlan kialakítása és mérete ideális lakhatást és kényelmet biztosít egy 4 esetleg 5 tagú család számára.

A kellemes méretű közel 50 m-es előkert, + 1 autó számára beállási lehetőséget biztosít, továbbá a járda mindkét oldalán kicsi, hangulatos, kellemesen kialakított zöldterület vezet a bejáratig.

A 18 nm-es, igényesen kialakított fedett teraszra, közvetlen kijárást biztosított a nappaliból, így tavasztól-őszig a nappali kiterjesztéseként is funkcionálhat, jelentősen megnövelve ezzel az alapterületet. Ablakai és terasza nyugati fekvésű, hőszigeteltek, redőnnyel felszereltek.

Az ingatlan Árpád u. központhoz közeli aszfaltozott keresztutcájában található, 800 m-re a buszmegállótól.
Az ingatlan lakott, kiköltözési idő szükséges.

Kérdésével, megtekintéssel kapcsolatban
elérhetőségem: +36/30-339-1481

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás
eladó
ME-eting Pro IngatlanIngatlanreferens
+36 30...

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás