Az ingatlanról:
Referens: KTA/103810
Cegléd belváros közeli, belül felújított ingatlan keresi gazdáját! A ház vegyes falazatú, főként tégla, de a korábban épített részek még vályogból vannak. A tető cserép, 3 kémény is tartozik a házhoz, viszonylag jó állapotú, beázás nincs. Szigetelés az álmennyezet felett található, kőzetgyapot. A nyílászárók mind új, műanyag, hőszigetelt nyílászárók.
A házban kialakításra került egy előszoba, 2 hálószoba, 12 és 15 nm-esek, melyek laminált parkettásak, külön zuhanyzós, tágas fürdő és külön WC helyiség, mindkettő csodaszép burkolattal, valamint találunk még egy nagy amerikai konyhás nappalit. Az udvar tereprendezésre szorul, nem túl nagy, könnyen kezelhető, kerti csappal ellátva. Gépkocsival az udvarra van lehetőség beállni, vagy a ház előtt is lehetséges.
Az ingatlanban új villany-, és vízhálózat található! Gáz nincs bekötve jelenleg, de az utcában megtalálható!
Ez a családi ház ugyan még kívülről befejezésre vár, de szuper helyen, nagyon jó lehetőség! A belváros pár percre található, az utca nyugodt, rendezett, szívből ajánlom akár fiataloknak, akár idősebb korosztálynak.
Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a kiváló lehetőségekkel teli családi ház, keressen bizalommal. Szükség esetén díjmentes hitelügyintézést és ügyvédi hátteret biztosítok! Rám számíthat az adásvétel teljes lebonyolításában, örömmel segítem munkámmal a korrekt és gyors vásárlást. Keressen a mellékelt elérhetőségen, keresse Anitát!