Beltér:
BUDAÖRS LEGFREKVENTÁLTABB helyén, a Ganz részen került felépítésre ez az új építésű házakkal körülvett önálló, teljesen elszeparált -élhető méretekkel megálmodott- családi ház. A településen kiváló hírnévnek örvendő beruházó ingatlanjai az igényes anyaghasználat -és kivitelezés miatt szinte már tervrajzról elkelnek.Ennek a prémiumkategóriás projektnek a műszaki tartalma is mindenben megfelel a mai kor követelményeinek. Hőszivattyús fűtési rendszer padlófűtéssel, (gáz nincs is bekötve), hűtő-fűtő klímákkal felszerelve, mindez 10 cm-es grafitos hőszigeteléssel megépítve biztosítja az ingatlan tulajdonosának mindenkori alacsony rezsijét. A nagy méretű, 3 rétegű hőszigetelt nyílászárók rengeteg fényt engednek be, ugyanakkor a hőszigetelésről is gondoskodnak. Az ár sok extrát is tartalmaz, ezek közé tartoznak:- nappaliban motoros redőny, minden szobában redőny, szúnyoghálókkal felszerelve, rozsdamentes korlátok, kőburkolatok, homlokzati dísz megvilágítás, video kaputelefon, biztonsági bejárati ajtó, kertben önötzőrendszerrel ellátott gyepszőnyeg.
Szerződéskötéstől számított 2 hónap múlva költözhet, még kiválaszthatja ízlésének megfelelő szanitereket, burkolatokat. Amennyiben a teljes befejezést választja, úgy az ingatlan ára 210 MFt. A meghirdetett ár a jelenlegi készültségi fokra vonatkozik. (burkolatok, fürdőszoba hiányzik)
Amennyiben komolyan érdeklődik az ingatlan iránt, találkozásunkkor részletes műszaki leírást tudok rendelkezésére bocsátani.